برنامه نویسان هیراد لوگو - تولید محتوا تخصصی
tolid mohtava - تولید محتوا تخصصی

تولید محتوا تخصصی

برنامه نویسان هیراد در ابتدای کار پژوهشی دقیق ، در خصوص محتوای شما انجام می شود . به این صورت که تمامی کلمات کلیدی بازار هدف کسب و کار شما آماده می شود و در فرآیند پروژه محتوا استفاده می شود . کلمات کلیدی پر سرچ در گوگل جمع آوری می شود . سپس با تدوین استراتژی بازاریابی محتوا ، تقویم محتوا آماده می شود . براساس استراتژی تدوین شده متخصصان تیم تولید محتوا برنامه نویسان هیراد ، سفارش برای تولید محتوای سایت آغاز می شود . این محتوا متناسب با نیاز کاربر بوده و به هیچ عنوان کپی و حتی بازنویسی از سایت های دیگر نخواهد بود.

تولید محتوا - تولید محتوا تخصصی

 

 خصوصیات محتوایی که در برنامه نویسان هیراد تولید می شود :

  1. محتوای نوشته شده از سایت های دیگر کپی نمی شود .
  2. تمام نکات سئو در تولید محتوا رعایت می شود و چراغ های سئو و خوانایی سبز می شود .
  3. درهر محتوا به ازای هر 400 کلمه یک عکس مرتبط درج می شود.
  4. علامت گذاری ها (ویرگول، نقطه، بولت و شماره گذاری ها) در تولید محتوا رعایت می شود .
  5. میتواند از منابع انگلیسی تحقیق و سپس ترجمه شود یا اینکه به صورت کاملا تحقیقی از ابتدا تا انتها تالیف شود و یا تلفیقی از تالیف و ترجمه باشد، که انتخاب با شما می باشد.
  6. محتوای نوشته شده بعد از نوشتن ویراستاری می شود .
تولید محتوا 2 300x272 - تولید محتوا تخصصی

ارائه محتوای با کیفیت از نظر قدرت انتقال مفاهیم ، کپی نبودن ، سئو و تخصصی بودن  ، بزرگترین دغدغه برنامه نویسان هیراد می باشد . شما می توانید محتوای مورد نظرتان را با کلمه کلیدی یا عنوان مد نظرتان را بدهید و محتوای مربوطه را تحویل بگیرید . اگر استراتژی تولید محتوا ندارید و یا اهمیت و تاثیر بازاریابی محتوا را نمی دانید می توانید به صورت رایگان از کارشناسان برنامه نویسان هیراد مشاوره بگیرید . اگر نمی دانید در کدام زمینه باید تولید محتوا نمایید و  برای طراحی عناوین یا کلمات کلیدی کسب و کار خود می توانید مشاوره بگیرید .

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
شروع چت
سلام دوست عزیز👋
کارشناسان ما آنلاین میباشند.